Help center

How can we help You?

Support HomeDomēniKas ir domēna pārnešana?

Kas ir domēna pārnešana?

Ja vēlies izmantot domēnu, ko esi iegādājies citā reģistratūrā, ar savu Webnode mājas lapu, tev ir iespēja to pārnest uz Webnode. Webnode uzņemas visu tehnisko atbildību, lai Tev nebūtu par to jāuztraucas. Rezultātā, Tava mājas lapas URL adrese vairs nesaturēs .webnode. Piemēram, ja Tev ir projekts www.manamajaslapa.webnode.lv, tā mainīsies uz www.manamajaslapa.com.

Lai varētu pārnest savu domēnu, vienkārši pieprasi domēna pārnešanu no mājas lapas administrācijas sadaļas. Mēs ar Tevi sazināsimies par nākošajiem soļiem.

Lai pārnestu domēnu uz projektu ir nepieciešams aktīvs Premium plāns, jo sava domēna izmantošana tiek uzskatīta par Premium iespēju. Domēna pārnešana ir bez maksas un Tev nāksies samaksāt tikai 1 gada atjaunošanas maksu, ar ko Tava domēna reģistrācija tiks pagarināta par 1 gadu. Viss termiņš, līdz kuram domēns ir reģistrēts tiks pārnests ar pašu domēnu. (Ja vēlies pārnest .at, .be, .biz, .co.at, .de, .fr, .it, .nl vai .or.at domēnu, lūdzu sazinies ar mums, lai iegūtu papildus informāciju).

Tu paliksi sava domēna īpašnieks. Webnode tikai darbosies kā Tava domēna tehniskais kontakts, lai varētu pārvaldīt un uzstādīt Tavu domēnu. Neilgi pēc tam, kad būsi pieprasījis domēna pārnešanu, Tu saņemsi apstiprinājuma e-pastu ar visu tev nepieciešamo informāciju.

Tu vari atrast vairāk informācijas rakstā Kā pārnest domēnu.