Help center

How can we help You?

Support HomeDomēniKā pārnest domēnu

Kā pārnest domēnu

 1. Tu vari pieprasīt domēna pārnešanu no mājas lapas redaktora, noklikšķinot uz Iestatījumi.

 2.  Domēni sadaļā, noklikšķini uz Izmantot esošu domēnu.
 3. Ievadi domēna vārdu, kuru vēlies pārnest, tad noklikšķini uz Pārnest domēnu.

 4.  Lūdzu ņem vērā, ka vari izmantot savu domēnu ar aktīvu Premium plānu. Nākamajā solī, sistēma Tev piedāvās opciju aktivizēt Premium plānu. Izvēlies plānu, kas atbilst Tavām vajadzībām un noklikšķini Pirkt, lai turpinātu. Ja šis ir pirmais Mini, Standard vai Profi Premium plāns, Tu pārnesīsi un pagarināsi domēnu par 1 gadu bez maksas. Domēna pagarināšana bez maksas uz vienu gadu neattiecas uz īpašajiem domēniem.
 5.  Ievadi savu personīgo informāciju. Informācija, kuru ievadīsi Tevi identificēs kā domēna īpašnieku. Tāpēc ir nepieciešams ievadīt precīzu informāciju. Beigās noklikšķini Veikt pasūtījumupogu.
 6. Maksājums un pasūtījuma pabeigšana
  1. Ja iegādājies Premium plānu kopā ar domēna pārnešanu, Tu vari izvēlēties abonementa garumu. Noklusējuma iestatījumi ir viens gads, bet Tu vari izvēlēties garāku periodu. Garāks periods piešķir vairākas priekšrocības, ņemot vērā laika atlaidi.
  2. Pārnesot domēnu, ir jāmaksā ikgada atjaunošana. Tomēr, Tu vari izvēlēties pagarināt savu domēnu arī par garāku periodu.
  3. Ja šis ir pirmais Mini, Standard vai Profi Premium plāna pasūtījums, Tu vari pievienot atlaides kodu un pagarināt domēnu par vienu gadu bez maksas. Atlaides kods ir sūtīts uz projekta īpašnieka e-pasta adresi, pēc pirmā Mini, Standard vai Profi plāna iegādes.
  4. Nākamajā solī, Tu vari mainīt maksājuma veidu, piemēram uz maksājumu ar bankas pārskaitījumu.
  5. Ja vēlies ievadīt rēķina informāciju, pārliecinies, ka atzīmē Uzņēmuma rēķins kastīti. Lūdzu pārliecinies, ka ievadītā informācija ir pareiza, jo vēlāk mēs nevarēsi veikt izmaiņas.

Pasūtījuma pabeigšana un nākošie pārnešanas procesa soļi

Tagad Tu vari pabeigt pasūtījumu noklikšķinot uz Pirkt pogas. Kad mēs saņemsim maksājumu, mēs ar Tevi sazināsimies, lai turpinātu domēna pārnešanu. Mēs varam sākt domēna pārnešanu tikai tad, kad būsi atsūtījis domēna pārnešanas kodu no savas esošās domēna reģistratūras. Tu vari atrast vairāk informācijas par pārnešanas procesu šeit.